Adresimi nasıl değiştirebilirim ?
Sipariş onayınızı aldıktan sonra adresinizi değiştirmek için bizimle 0850 303 60 77 nolu telefondan irtibata geçmeniz gerekmektedir. Eğer siparişinizi henüz onaylamadıysanız fatura ve teslimat bilgileri alanına geri dönerek adresinizi güncelleyebilirsiniz.
Üye olmam şart mı ?
Hayır. alfheimaromaterapi.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde üyelik şartı aranmamaktadır. Fakat üye olmanız halinde E-BÜLTEN'imize kayıt olabilir, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Üyeliksiz alışverişi tercih ederseniz sipariş referans numaranızı kaydetmeyi unutmayın. Üyeliksiz alışverişlerde iade ve iptal talepleri sadece 0850 303 60 77 nolu telefondan müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
İade süresi kaç gündür ?
Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün ambalajının açılmaması ve kullanılmaması gerektiğini unutmayın.
İade ettiğim ürünün parasını nasıl alabilirim ?
Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. İadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.
Kredi kartıma yapılan para iadesi hesabımda görünmüyor. Ne yapmalıyım ?
Bu durum bankanız ile ilgili bir durumdur. Bankanız hesap hareketlerine hemen yansıtmayabilir. Bir sonraki ay hesap hareketlerinizden ya da internet bankacılığından ilgili tutarı görebilirsiniz. Yine de görülemiyor ise konu ile ilgili kart sahibi, kartın bağlı olduğu bankanın çağrı merkezini arayarak  "chargeback-takas birimi" ile çözebilir.
Siparişim ne zaman ulaşır ?
alfheimaromaterapi.com üzerinden gün içinde 15:30 a kadar vermiş olduğunuz siparişler %95 oranında aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz konuma bağlı olarak İstanbul içi teslimatlar 24-48 saat arası, 2. 3. ve 4. bölge şehirlere ise 1-3 gün arasında gerçekleşmektedir.
Sipariş takibini nasıl yaparım ?
alfheim@alfheimaromaterapi.com e-posta hesabı üzerinden mail yoluyla, alfheimaromaterapi.com sitesi üzerinden iletişim formu yoluyla ya da 0850 303 60 77 nolu telefon ile kargo takip numaranızı sorgulatabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir ?
Kredi ve banka kartlarınızla ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir banka veya kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz havale yöntemi ile de ödemelerini gerçekleştirebilirler. Ödeme işlemi sayfasından ödeme yönteminizi seçebilirsiniz.
Taksit seçenekleri nelerdir ?
Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitlendirme ya da erteleme yapılmamaktadır. Detaylar hakkından bankanızdan bilgi alabilirsiniz.
Site ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerimi nasıl iletebilirim ?
Öneri ya da isteklerinizi alfheim@alfheimaromaterapi.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.
Daha fazla yardım
Cevabını merak ettiğiniz her soruyu alfheim@alfheimaromaterapi.com adresine mail yoluyla iletebilir ya da 0850 303 60 77 nolu telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.