Gizlilik Politikamızda açıklandığı üzere, bizimle ve web sitemizle olan etkileşimlerinizden çerezler ve benzer teknolojiler dahil olmak üzere çeşitli yöntemler aracılığıyla kişisel bilgiler topluyoruz. Bu kişisel bilgileri reklam iş ortakları dahil olmak üzere üçüncü taraflarla da paylaşabiliriz. Bunu size diğer web sitelerinde ilgi alanlarınıza daha uygun reklamlar göstermek için ve gizlilik politikamızda belirtilen diğer nedenlerle yapıyoruz.

Farklı web sitelerindeki etkileşiminize dayalı olarak hedefli reklamlar için kişisel bilgilerin paylaşılması, belirli ABD eyaletlerinin gizlilik yasaları kapsamında "satış", "paylaşım" veya "hedefli reklam" olarak değerlendirilebilir. Yaşadığınız yere bağlı olarak bu etkinlikleri devre dışı bırakma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu devre dışı bırakma hakkını kullanmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki talimatları uygulayın.

Web sitemizi Küresel Gizlilik Kontrolü devre dışı bırakma tercih sinyali etkinken ziyaret ederseniz, bulunduğunuz yere bağlı olarak bu sinyali kişisel bilgilerin "satışı" veya "paylaşımı" olarak değerlendirilebilecek etkinlikleri veya web sitemizi ziyaret etmek için kullandığınız cihaz ve tarayıcıya yönelik hedefli reklam olarak değerlendirilebilecek diğer kullanımları devre dışı bırakma isteği olarak kabul edeceğiz.

Marriott Otel Suudi Arabistan

Spa Salonu

Ritz Carlton Suudi Arabistan

Spa Salonu